Zarezerwuj telefonicznie: +48 692 542 948
Nasze social media:
Poczuj dreszczyk emocji w malowniczych widokach

Wyciągi narciarskie

Zwiększona produkcja hormonu szczęścia i dodatkowa ekspozycja na witaminę D, szybkie spalanie kalorii, poprawa elastyczności ciała, sprawniejsze działanie układu krążenia, lepszy sen i fantastyczne samopoczucie – to tylko niektóre z korzyści, jakich możesz doświadczyć na pobliskich wyciągach narciarskich.

Spektakularna sceneria, ośnieżone pasma górskie i malownicze krajobrazy sprawią, że z przyjemnością wskoczysz na narty lub snowboard i w mgnieniu oka doświadczysz wzrostu endorfin. Samo przebywanie w takim miejscu jest na swój sposób terapeutyczne i inspiruje do działania. Nie ma wątpliwości, że zimowe aktywności to świetny sposób na spędzanie czasu w gronie najbliższych.

Bez względu na to, czy wybierzesz narty, czy snowboard, w okolicy Pensjonatu Miś czekają na Ciebie urzekające widoki i fenomenalne trasy przeznaczone zarówno dla początkujących, jak i bardziej zaawansowanych entuzjastów sezonowych sportów.

 • Wyciąg Wysoki Wierch
  20 m od Pensjonatu Miś

  Wyciąg Wysoki Wierch

  Bliskie położenie od Pensjonatu Miś i zróżnicowane trasy na kompleksie narciarskim Wysoki Wierch sprawiają, że z całą pewnością warto odwiedzić to miejsce. Początkujący oraz średniozaawansowani narciarze mogą korzystać z wyciągów orczykowych o długości od 500 do 600 m.

 • Wyciąg Niedźwiadek
  50 m od Pensjonatu Miś

  Wyciąg Niedźwiadek

  Niedźwiadek to doskonałe miejsce dla początkujących i średniozaawansowanych amatorów jazdy na nartach i snowboardzie. Wszystko za sprawą łagodnego nachylenia trasy i niewielkiej różnicy poziomów (60 m). Długość wyciągów orczykowych wynosi od 500 do 600 m.

 • Wyciąg Ku Dolinie
  250 m od Pensjonatu Miś

  Wyciąg Ku Dolinie

  400 metrowy stok zakończony wypłaszczeniem doskonale sprawdzi się dla osób początkujących i średniozaawansowanych. Z pomocą doświadczonych instruktorów nawet zupełnie niedoświadczeni sympatycy zimowych sportów będą mogli spróbować swoich sił na nartach lub snowboardzie.

 • Wyciąg Ufo
  1,4 km od Pensjonatu Miś)

  Wyciąg Ufo

  Wyciąg Ufo w Bukownie Tatrzańskiej jest zlokalizowany na północno-wschodnim zboczu Olczańskiego Wierchu. Łagodne nachylenie trasy (65 m) sprawia, że odnajdą się dla niej zarówno początkujący, jak i średniozaawansowani entuzjaści nart i snowboardu.

 • Rusiń-Ski
  5 km od Pensjonatu Miś

  Rusiń-Ski

  W odległości 5 km od Pensjonatu Miś, na Wierchu Rusińskim, znajduje się wyciąg Rusiń-Ski. Do dyspozycji jest 5 tras o zróżnicowanej długości (120 – 1200 m) i różnicy poziomów od 9 do 170 m.

 • Kaniówka
  7 km od Pensjonatu Miś

  Kaniówka

  Stacja narciarska Kaniówka zlokalizowana jest w górnej części Białki Tatrzańskiej i oferuje 5 wyciągów narciarskich. Malownicze trasy różnią się pod względem długości i kątów nachylenia.

 • Koziniec-Ski
  7 km od Pensjonatu Miś

  Koziniec-Ski

  Koziniec-Ski znajduje się w Czarnej Górze. Zróżnicowanie tras o różnych poziomach trudności (zielony, niebieski, czerwony) sprawia, że każdy amator zimowych dyscyplin znajdzie coś dla siebie. Stację wyróżnia dostęp do bawialni z możliwością pozostawienia pociechy pod opieką doświadczonych pracowników.

 • Jurgów Ski
  8 km od Pensjonatu Miś

  Jurgów Ski

  W stacji narciarskiej Jurgów Ski znajduje się 8 ekscytujących tras o zróżnicowanym poziomie trudności. Nawet najbardziej zaawansowani narciarze nie będą się tu nudzić! Dostępna jest jedna z najtrudniejszych tras na Podhalu oznaczona kolorem czarnym. Z myślą o najmłodszych przygotowano specjalne wyciągi bezpieczne dla dzieci.

 • Kotelnica Białczańska
  10 km od Pensjonatu Miś

  Kotelnica Białczańska

  Największa stacja narciarska na Podhalu, która znajduje się w sercu Białki Tatrzańskiej, oferuje aż 14 kilometrów zróżnicowanych tras narciarskich i biegowych. Świetnie sprawdzi się zarówno dla początkujących entuzjastów sportów zimowych, jak i dla bardziej zaawansowanych zawodników.

Trwa ładowanie strony...