Zarezerwuj telefonicznie: +48 692 542 948
Nasze social media:
Zanurz się w relaksującym doświadczeniu

Baseny termalne

Zadbaj o siebie i poświęć czas na regenerację w relaksującym otoczeniu. Baseny termalne to doskonały punkt wyjścia, a ich historia sięga czasów Starożytnego Rzymu. Właśnie wtedy odnotowano pierwsze prozdrowotne właściwości wody termalnej. Dziś nikt nie ma już co do tego wątpliwości! Baseny termalne są znane z łagodzenia bólów, poprawy krążenia i samopoczucia psychicznego. Zwalczają stres, zmniejszają niepokój i wpływają na polepszenie jakości snu.

Kąpiel w basenach termalnych może być skuteczną bronią w walce z przewlekłym bólem, zapaleniem stawów i innymi schorzeniami. Wysoka temperatura wody termalnej sprawia, że mięśnie ulegają rozluźnieniu, a stawy przestają być obciążone. Co więcej, przyspiesza procesy lecznicze, a jej antystresowe działanie przyczynia się do zahamowania powstawania hormonów stresu.

Wszystko za sprawą długiej drogi, jaką przebywa pochodząca z podziemnego, w pełni naturalnego źródła woda termalna, zanim wypłynie na powierzchnię. W tym czasie wzbogaca się o masę różnorodnych minerałów i pierwiastków, które mają swoje unikalne właściwości chemiczne. Woda siarkowa wzmacnia system odpornościowy, a kąpiele solankowe uspokajają i odprężają.

W okolicy Pensjonatu Miś jest szeroki wybór basenów termalnych wypełnionych bulgoczącą, przyjemnie ciepłą wodą o zdrowotnych właściwościach. Wybierz najbardziej odpowiadającą Ci lokalizację i zrób coś dobrego dla swojego ciała i ducha.

 • Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej
  1,4 km od Pensjonatu Miś

  Termy BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej

  Termy BUKOVINA to rozbudowany kompleks basenowo-rozrywkowy, który znajduje się w malowniczej lokalizacji – na skraju Tatrzańskiego Parku Narodowego.

  Goście BUKOVINY mają do dyspozycji aż 20 basenów termalnych oraz różnorodne atrakcje dostosowane do potrzeb najmłodszych. Na terenie kompleksu znajdują się zarówno nowoczesne baseny wewnętrzne, jak i zewnętrzne, a także sauny, strefa SPA i ekscytujące zjeżdżalnie.

 • Termy Bania w Białce Tatrzańskiej
  9 km od Pensjonatu Miś

  Termy Bania w Białce Tatrzańskiej

  Termy Bania to nowoczesny park wodny, który zlokalizowany jest w Białce Tatrzańskiej z zapierającym dech w piersiach widokiem na Tatry.

  W kompleksie znajdują się imponujące baseny rekreacyjne wypełnione wodą termalną. Dostępne są wanny termalne, zjeżdżalnie, wodne place zabaw, liczne atrakcje dla dzieci. Nie brakuje też strefy relaksu z saunami czy jacuzzi.

 • Termy Szaflary w Szaflarach
  17 km od Pensjonatu Miś

  Termy Szaflary w Szaflarach

  Termy Szaflary to obiekt rekreacyjno-wypoczynkowy, w którym można doświadczyć licznych korzyści płynących z kąpieli w basenach termalnych.

  Do dyspozycji gości przeznaczono zewnętrzną i wewnętrzną strefę basenową, strefę relaksu z saunarium i SPA oraz ekscytujące atrakcje dla dzieci i młodzieży.

 • Termy Gorący Potok w Szaflarach
  17 km od Pensjonatu Miś

  Termy Gorący Potok w Szaflarach

  Kompleks basenów termalnych Gorący Potok zlokalizowany jest w odległości 17 km od Pensjonatu Miś.

  W jego skład wchodzi 21 niecek basenowych wypełnionych wodą geotermalną o prozdrowotnym działaniu. W ofercie Gorącego Potoku znajduje się też m.in. lecznicza kąpiel borowinowa o rozległym działaniu.

 • Termy Chochołowskie w Chochołowie
  31 km od Pensjonatu Miś

  Termy Chochołowskie w Chochołowie

  Termy Chochołowskie to największy kompleks basenów termalnych na terenie całej Polski, który umiejscowiony jest w malowniczym Chochołowie.

  Ekscytujące atrakcje dla całej rodziny w basenach zewnętrznych i wewnętrznych to strzał w dziesiątkę, jeśli szukasz niekonwencjonalnego sposobu na spędzenie wolnego czasu w okolicy Pensjonatu Miś.

Trwa ładowanie strony...